Bluźniercza sztuka uderza w katolików. Autorzy przedstawiają Chrystusa jako zadufanego w sobie egoistę i antyspołecznego oszusta, patrona kościoła promującego molestowanie nieletnich. O zgrozo, wszystko to jest finansowane z naszych pieniędzy. 

Nie możemy na to pozwolić! Przyłączmy się do protestu organizowanego przez Krucjatę Młodych i zwróćmy się do Michała Merczyńskiego – dyrektora festiwalu, aby wycofał tę haniebną sztukę. Mamy niewiele czasu, bowiem pierwsze przedstawienie ma się odbyć 27. czerwca 2014 r.

————————————————————————————-

Witaj!

Twój znajomy wziął udział w kampanii “Będą drwić z Jezusa – nie możemy na to pozwolić!” i prosi, byś do niego dołączył. Wystarczy, że wejdziesz na poniższą stronę i podpiszesz nasz protest przeciwko wystawianiu sztuki, która bluźni i szydzi z męki Chrystusa:

http://www.protestuj.pl/beda-drwic-z-jezusa—nie-mozemy-na-to-pozwolic-,13,k.html

Zajmie to tylko chwilę, a dzięki Twojemu zaangażowaniu będzie nas więcej!

 Pamiętaj, Twój podpisany protest trafi mailowo do organizatora Malta Festival, a jego kopia także do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Poznania i Marszałka Województwa Wielkopolskiego – instytucji, które z naszych pieniędzy finansują ten festiwal.