W dniu 9 maja w Katedrze Gnieźnieńskiej odbyło się błogosławieństwo nowych lektorów przez posługę ks. bp. Radosława Orchowicza. Do tej posługi zostali pobłogosławieni także i nasi ministranci Dawid i Kacper .Cieszymy się, że mamy nowych lektorów, którzy będą się proklamować Słowo Boże podczas liturgii w naszej parafii.
