Pragniemy poinformować, że nasza LSO po raz trzeci wygrała Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w piłkę halową Archidiecezji Gnieźnieńskiej i zdobyła Puchar Prymasa Polski. Po raz kolejny awansujemy na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu w Gnieźnie.