W dniu 25 maja w naszej parafii 26. młodych, przyjęło Sakrament Bierzmowania, udzielony przez posługę ks. Zbigniewa Przybylskiego, Kanclerza Kurii Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
Polecamy ich wstawiennictwu Maryi, Matki Kościoła, której święto tego dnia obchodziliśmy, aby mężnie wyznawali wiarę i byli dla swoich bliskich i całej naszej parafii, żywym obrazem Kościoła.