Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Najświętszej Trójcy
4 czerwca 2023 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

3. W czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. Msze Święte w Boże Ciało będą sprawowane jak w każdą niedzielę, oprócz Mszy o godz. 12.30 w klasztorze. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kościele św. Piotra i Pawła wyjdziemy w procesji na ulice naszych parafii. Procesję zakończy udzielenie błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na cztery strony świata przy kościele farnym. Zapraszamy do udziału pełną asystę, LSO, dziewczynki do sypania kwiatów. Czynny udział w procesji Bożego Ciała w atmosferze modlitwy jest publicznym wyznaniem naszej wiary.

4. Od uroczystości Bożego Ciała rozpoczynają się dni eucharystyczne, dawniej znane jako oktawa Bożego Ciała. Codziennie będziemy oddawać chwałę i dziękować Jezusowi za Jego obecność wśród nas. O godz. 17.30 procesja eucharystyczna i po niej Msza św.

5. Zapraszamy młodzież do uczestniczenia w Paulińskich Dniach Młodych, które w tym roku odbędą się od 10 do 16 lipca przy naszym klasztorze w Wągrowcu. Więcej informacji i zgłoszenia lub na stronie pdm.paulini.pl

6. Na najbliższy piątek 9 czerwca Ks. Prymas udziela dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

7. W sobotę 10 czerwca zapraszamy Wspólnoty naszej Parafii do ogrodów paulińskich na wspólną modlitwę, gry i zabawy – rozpoczęcie o godz. 15.00.

8. Dnia 1 lipca w pierwszą rocznicę peregrynacji Maryi w Jasnogórskim Wizerunku rozpoczniemy peregrynację Obrazu Maryi w naszych domach. Rozpoczniemy od ulicy Bartodziejskiej, następnie ul. Bobrownicka. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii rodzin, które chcą gościć Maryję w swoim domu.

9. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Wojciecha Szewczyka, + Franciszka Adamowskiego, + Zbigniewa Nowakowskiego. Wieczny odpoczynek…

4 komentarze do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  2. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  3. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »