Ogłoszenia Parafialne

XV Niedziela Zwykła
14 lipca 2024 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św. z namaszczeniem olejem egzorcyzmowanym i modlitwą pod płaszczem Maryi.

3. We wtorek na wieczornej Mszy św. kto jest chętny, może być przyobleczony w szkaplerz karmelitański. Zachęcamy do przyjmowania szkaplerza św.

4. W czwartek zapraszamy na spotkanie z Biblią o godz. 17.00.

5. W sobotę po wieczornej Mszy św. i w przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona kierowców.

6. Za miesiąc wyruszy Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Do pielgrzymowania na Jasną Górę zapraszamy z GRUPĄ POMARAŃCZOWĄ z Regionu Wągrowieckiego. Pielgrzymka podobnie jak w ubiegłych latach wyjdzie 28 lipca z Gniezna i 5 sierpnia wejdzie na Jasną Górę. Zapisy do 25 lipca. Szczegółowych informacji na temat tegorocznych rekolekcji w drodze udziela przewodnik grupy – ks. Marcin Przybylski (697 584 097).

7. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

7 komentarzy do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Czy w Wielka Sobotę będzie procesja? Czy będzie to pełna liturgia czy skrócona o kilka czytań (bodajże do 5)?

  2. Bardzo prosimy o umieszczenie ogłoszeń również na Facebooku i pozostawienie jeszcze intencji na daną niedzielę, a nie że już są intencje na nowy tydzień w sobotę wieczorem aktualizowane i nie na historii. Inne parafie tak funkcjonują, w tym paulinskie

  3. Proszę uprzejmie Księdza Paulina o odwiedzenie mego domu z Kolędą w dniu 3 grudnia br. przy okazji Kolędy na ul. Słonecznej o godz.15.30.Móje miejsce zamieszkania Wągrowiec ul. Rogozińska nr 71,kontakt domofonem. W planowanym dniu kolędy 2 grudnia br. byłem nieobecny z powodu pobytu w szpitalu za co przepraszam. Z Bogiem I. Wegenke

  4. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  5. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  6. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »