Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła
1 października 2023 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. Dziś rozpoczynamy miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca (5 tajemnic) w kościele lub w rodzinie wierni mogą uzyskać odpust zupełny. Należy spełnić następujące warunki:
– 5 dziesiątek odmówić w sposób ciągły.
– z modlitwą ustną połączyć pobożne rozważanie tajemnic.
– przy odmawianiu publicznym tajemnice powinny być zapowiadane. W odmawianiu prywatnym wystarczy połączyć rozważanie tajemnic z modlitwą ustną. Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej w kościele o godz. 17.30. Dzieci całej szkoły podstawowej i młodsze, zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.

3. W piątek zapraszamy dzieci III klas szkół podstawowych na różaniec na godz. 17.30 i po modlitwie dzieci otrzymają różańce.

 4. Zachęcamy rodziny z ulic Pl. Dworcowy, Kolejowa, Klasztorna, Cysterska, Opacka, Poznańska, Pocztowa o zgłaszanie w zakrystii gotowości goszczenia w swoim domu Maryi w Jasnogórskim Wizerunku.

 

5. Porządek peregrynacji:
Ul. Żeglarska: 2.10 – nr 2A.
Ul. Regatowa: 3.10 – nr 12, 5.10 – nr 18.
Ul. Wodna: 6.10 – nr 9.
Ul. Jachtowa: 7.10 – nr 1.

6. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca – zapraszamy do modlitwy, spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej w te dni.

7. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

4 komentarze do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  2. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  3. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »