Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu
19 marca 2023 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00. W tym też czasie dyżurujemy w konfesjonale.

2. Zapraszamy do modlitewnego czuwania różańcowego, które będzie miało miejsce w naszym kościele w klasztorze 25/26 marca. Rozpoczęcie o godz. 19.00 w sobotę, zakończenie o godz. 7.00 w niedzielę.

3. W sobotę – 25 marca – o godz. 11.00 w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na cmentarzu komunalnym w Wągrowcu przy ul. Skockiej będzie miało miejsce poświęcenie Grobu Dziecka Utraconego. Zapraszamy szczególnie rodziców, którzy utracili swoje dziecko na Mszę św. w Ich intencji w kaplicy cmentarnej o godz. 11.00, a następnie na poświęcenie i modlitwę przy symbolicznym grobie. W tym dniu w czasie Mszy św. o godz. 9.00 w kościele św. Piotra i Pawła będzie można złożyć przyrzeczenia duchowej adopcji dziecka poczętego.

4. Duszpasterze par. Bł. Michała Kozala w Wągrowcu zapraszają 31 marca na ekstremalną Drogę Krzyżową. Informacje można uzyskać na stronie internetowej: kozalwagrowiec.pl

5. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Czesławę Czarnecką, + Zygmunta Brzykcego i + Mirosława Lemańskiego. Wieczny odpoczynek…

4 komentarze do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  2. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  3. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »