Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Adwentu
4 grudnia 2022 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.
 2. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.

3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, zapraszamy w tym dniu szczególnie na modlitwę na godz. 12.00 do 13.00 – jest to Godzina Łaski. Maryja obiecała w tej godzinie wypraszać wiele łask. W tym dniu na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci III klasy szkoły podst., które otrzymają szkaplerze. O godz. 19.30 zapraszamy na modlitwę Akatystem, na tą modlitwę przyjadą też wszyscy kapłani naszego dekanatu.

4. W przyszłą niedzielę LSO będzie sprzedawać pierniczki i sianko na stół wigilijny.

5. Serdecznie zapraszamy 9-11 grudnia 2022 r. na Jasną Górę, młodzież męską (od klasy maturalnej), która rozeznaje swoją drogę życiową, na czas modlitwy i skupienia, czyli rekolekcje. Koszt – ofiara dobrowolna. Więcej szczegółów na stronie internetowej: powolania.paulini.pl”

6. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Kazimierę Jagodzińską. Wieczny odpoczynek…

2 komentarze do “Ogłoszenia Parafialne

  1. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »