Ogłoszenia Parafialne i zapowiedzi przedmałżeńskie

XVIII Niedziela Zwykła
1 sierpnia 2021 r.

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.00 – 18.00.

2. Jutro w poniedziałek jest możliwość dostąpienia dla siebie lub dla zmarłego jeden raz odpustu zupełnego Porcjunkuli, pod zwykłymi warunkami za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego.

3. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca – zachęcamy do udziału w modlitwie, spowiedzi, Komunii św. wynagradzającej w te dni – w sobotę różaniec o godz. 8.15.

4. W piątek 6 sierpnia przypada wyznaczony przez Ks. Bpa dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele klasztornym. Prosimy mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic o podjęcie godziny adoracji w wyznaczonym dla siebie czasie. W tym dniu Msze św. rano i wieczorem będą celebrowane w kościele klasztornym.

5. W przyszłym tygodniu biuro parafialne będzie czynne po wieczornych Mszach św.

6. Zbliżając się do beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej zachęcamy do przygotowania się do tej uroczystości poprzez udział w 33-dniowych rekolekcjach przez internet na stronie: www.beatyfikacja33.pl Rekolekcje rozpoczynają się 6 sierpnia.

7. Dziś rozpoczyna się miesiąc o trzeźwość narodu polskiego.

8. Stowarzyszenie Musolffa informuje, że od 2 sierpnia (poniedziałek), przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych, zostanie otwarta jadłodajnia i noclegownia.

9. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »