Ogłoszenia Parafialne i zapowiedzi przedmałżeńskie

XIV Niedziela Zwykła
3 lipca 2022 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przyjęcia Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku: stolarzom, dekoratorkom, osobom, które pomagały sprzątać i przystroić teren wokół kościoła, Braciom św. Wojciecha, LSO, dziękuję za produkty spożywcze i ofiary na kwiaty dla Matki Bożej. Dziękuję za piękne przystrojenie domów. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziś zapraszamy na godz. 19.00 na koncert organowy pt: Dziękuję Ci Mamo w wykonaniu p. dr Marioli Brzoska z Gliwic jako nasze podziękowanie Matce Bożej za Nawiedzenie. Pani doktor Mariola Brzoska. Wybitna artystka występująca w kraju jak i za granicami, jest członkiem Międzydiecezjalnej Komisji do Spraw Liturgii, Duszpasterstwa Liturgicznego i Muzyki Kościelnej dla Diecezji Gliwickiej i Opolskiej, a także Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych. Oprócz studiów muzycznych ukończyła również studia teologiczne. Gorąco wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. Wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w środę – 6 lipca – o godz. 5.00 spod bramy klasztoru. Prosimy osoby zapisane na pielgrzymkę o wpłatę 400 zł.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert organowy z katechezą pt. Usłyszeć tchnienie Ducha, który poprowadzi ks. Mateusz Szerwiński – Duszpasterz Muzyków Kościelnych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, organista, kompozytor, twórca kanału Organista w sutannie. W programie utwory mistrzów muzyki organowej, a także prezentacja głosów organowych, zagadki i niespodzianki muzyczne. Wstęp wolny. Po koncercie możliwość nabycia płyt.

6. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

1 komentarz do “Ogłoszenia Parafialne i zapowiedzi przedmałżeńskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »