Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Wielkanocna
21 kwietnia 2024 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. We wtorek i piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dzieci III klas szkoły podstawowej.

3. Zapraszamy w czwartek na spotkania z Biblią o godz. 17.00.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę 1 czerwca. Pielgrzymka jednodniowa, koszt 140 zł.

5. W przyszłą niedzielę jest wyjazd do Gniezna na odpust ku czci św. Wojciecha. Dla chętnych wyjazd autobusem sprzed kościoła św. Wojciecha w Wągrowcu 28 kwietnia o godz. 8.00.

6. W przyszłą niedzielę na wieczornej Mszy św. modlitwa o dobrą żonę i dobrego męża.

7. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro. Niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Bożenę Zalewską, + Roberta Przysieka. Wieczny odpoczynek…

5 komentarzy do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Proszę uprzejmie Księdza Paulina o odwiedzenie mego domu z Kolędą w dniu 3 grudnia br. przy okazji Kolędy na ul. Słonecznej o godz.15.30.Móje miejsce zamieszkania Wągrowiec ul. Rogozińska nr 71,kontakt domofonem. W planowanym dniu kolędy 2 grudnia br. byłem nieobecny z powodu pobytu w szpitalu za co przepraszam. Z Bogiem I. Wegenke

  2. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  3. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  4. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »