Ogłoszenia Parafialne i zapowiedzi przedmałżeńskie

XXIV Niedziela Zwykła
12 września 2021 r.

1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.00 – 18.00.

2. Jutro w poniedziałek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na nabożeństwo fatimskie z racji 13 dnia miesiąca.

3. Od jutra codziennie w godzinach od 17.00 do 18.00 czyli wtedy, gdy dyżurujemy w konfesjonale, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do korzystania z tego czasu aby adorować Pana Jezusa.

4. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszam młodzież klas VIII na zapisy do przygotowania do sakramentu bierzmowania.

5. Osoby wyjeżdżające do Gniezna, gromadzą się w sobotę na parkingu obok fary o godz. 8.30. Koszt wyjazdu pokrywa parafia.

6. Osoby dorosłe z regionu wągrowieckiego, które z różnych powodów nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania, informujemy, że przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu rozpocznie się w niedzielę 19 września o godz. 16.00 w sali św. Jana Pawła II przy kościele św. Wojciecha w Wągrowcu. Spotkania dla kandydatów odbywać się będą przez sześć niedziel (do 24 października włącznie) o tej samej porze.

7. P. Arkadiusz – organista organizuje scholę parafialną, dlatego zapraszamy osoby chętne do śpiewania w przedziale wiekowym między 18 a 40 rokiem życia na spotkania we wtorki po wieczornej Mszy św.

8. Na dni 28/29 września jest organizowana pielgrzymka do sanktuariów: Leśna Podlaska, Pratulin, Sokółka, Święta Woda, Przasnysz. Zapraszamy do udziału i zapisywanie się w zakrystii. Wpisowe wynosi 100 zł.

9. Zapraszamy chłopców i młodzieńców do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza.

10. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

11. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Adama Woźnickiego. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »