Ogłoszenia Parafialne

I Niedziela Adwentu
3 grudnia 2023 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. Dziś przypada pierwsza niedziela Adwentu i nowego roku kościelnego. Adwent to czas świętego i radosnego oczekiwania na spotkanie ze Zbawicielem w święta Bożego Narodzenia i w dniu ostatecznym.

3. Msze św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Zapraszamy do udziału dzieci z lampionami, zwłaszcza pierwszokomunijne i młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz naszych lektorów i ministrantów.

4. W piątek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, zapraszamy w tym dniu szczególnie na modlitwę na godz. 12.00 do 13.00 – jest to Godzina Łaski. Maryja obiecała w tej godzinie wypraszać wiele łask. W tym dniu na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci III klasy szkoły podst., które otrzymają szkaplerze. W tym dniu ze względu na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Zapraszamy na modlitwę – Różaniec nieustający. Rozpoczęcie w sobotę – 9 grudnia – o godz. 19.00, zakończenie w niedzielę – 10 grudnia – o godz. 7.00.

6. W zakrystii można nabywać sobie świece Caritas na stół wigilijny, a przed ołtarzem opłatki wigilijne.

7. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności: + Grażynę Wesołowską. Wieczny odpoczynek…

4 komentarze do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  2. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  3. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »