Ogłoszenia Parafialne i zapowiedzi przedmałżeńskie

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
27 września 2020 r.

1. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa od 17.00 – 18.00.

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy szczególnie w te dni szczególnie do modlitwy – w czwartek o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w piątek do wynagradzania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i w sobotę o 8.15 na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi i na Mszę św.

3. W piątek o 16.30 zapraszamy szczególnie dzieci do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.

4. W sobotę na godz. 15.00 zapraszamy młodzież klas pierwszych ponadpodstawowych na konferencję, a następnie na nabożeństwo pokutne i spowiedź.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 O. bp Radosław Zmitrowicz OMI udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

6. W przyszłą niedzielę bp Radosław na wszystkich Mszach św. będzie głosił Słowo Boże, a po Mszach św. przed kościołem będzie zbierał ofiary na budowę centrum formacji w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie.

7. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna na remont dachu na kościele klasztornym.

8. Od czwartku rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w tej modlitwie. Za odmówiony różaniec przed Najświętszym Sakramentem codziennie można zyskać odpust zupełny. Codziennie różaniec o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec do kościoła klasztornego od poniedziałku do piątku na godz. 16.30.

9. W miesiącu październiku biuro parafialne będzie czynne od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy św.

10. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości i wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Klasztor Paulinów i Parafia Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu, Kościół Piotra i Pawła Wągrowiec, Klasztor Pocysterski

Translate »