Ogłoszenia Parafialne

Zesłanie Ducha Świętego
19 maja 2024 r.
1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień od 17.00 – 18.00.

2. Zapraszamy na majówkę rowerową w poniedziałek, wyjazd spod kościoła o godz. 17.00 na ul. Żeglarską.

3. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Braci św. Wojciecha.

4. W czwartek zapraszamy na spotkanie z Biblią o godz. 17.00.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę dn. 1 czerwca.

6. 20 czerwca w katedrze w Gnieźnie jest organizowana modlitwa o powołania do służby w Kościele. Wyjazd o godz. 15.00, powrót ok. godz. 21.00. Chętnych zapraszamy o zapisywanie się w zakrystii.

7. Na przyszły rok można zamawiać intencje Mszy św.

8. Bóg zapłać za ofiary, dary spożywcze i wszelkie Wasze dobro, niech Maryja uprasza Wam Boże błogosławieństwo. Życzymy Wam wytrwałości w wierze.

5 komentarzy do “Ogłoszenia Parafialne

  1. Proszę uprzejmie Księdza Paulina o odwiedzenie mego domu z Kolędą w dniu 3 grudnia br. przy okazji Kolędy na ul. Słonecznej o godz.15.30.Móje miejsce zamieszkania Wągrowiec ul. Rogozińska nr 71,kontakt domofonem. W planowanym dniu kolędy 2 grudnia br. byłem nieobecny z powodu pobytu w szpitalu za co przepraszam. Z Bogiem I. Wegenke

  2. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie – ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o WYLANIE DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła, i wszelkie łaski dla Niego.

  3. Proszę o uzdrowienie zmęczonego czekaniem na leczenie ciała Pawła, dar rozeznania dla jego Bliskich oraz o dar rozeznania dla lekarzy i pielęgniarek. Proszę o wysłanie Farrow Ducha świętego na wszystkie osoby zaangażowane jakkolwiek w ratowanie Pawła.

  4. PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO BARDZO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »