Skrzynka Intencji

27 komentarzy do “Skrzynka Intencji

 1. Matko Boża wypraszaj dla naszych dzieci zdrowie, ochronę od zła, potrzebne łaski Ducha Świętego na czas nowego roku szkolnego i błogosławieństwo Boga Ojca dla całej Rodziny.

 2. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka 🙏🙏🙏 O uratowanie naszego małżeństwa, aby mąż na nowo mnie pokochał. Bóg zapłać

 3. Jeśli taka jest wola Boga, proszę o modlitwę w intencji miłości, aby ten dar spłynął na mnie.

 4. W intencji Parafii Gruszczyce oraz w int środków na remont i o przeprowadzenie remontu kościoła w Gruszczycach

 5. Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Moniki. O uwolnienie ja z nowotworu. Bóg zapłać

 6. Dziękuję za wszystkie łaski.
  Mam ogromną prośbę proszę o szturm do nieba: uproś mi cud uzdrowienia z wszelkich chorób oraz cud finansowy wygrania 6 w lotto.Znasz moja trudna sytuację

 7. Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski . Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach rozwiązania trudnych spraw zawodowych/finansowych dla Małgorzaty i Emila oraz za zmarłych Śp. Annę Ciołkowską, Eugenię i Edwarda Tyców i inne dusze czyśćcowe. Święty Józefie, najczulszy oblubieńcze Bogarodzicy, orędowniku w sprawach beznadziejnych wstaw się za nami.

 8. Szczęść Boże, prosimy o Błogosławieństwo Boże, opieke Matki Bożej oraz Św.Józefa, prosimy o zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, Anthonego-Michaela, prosimy o rozwiązanie kłopotów finansowych o pozytywne zakończenie sprawy urzedowo – mieszkaniowej, o nowy dom z Bożym błogosławieństwem. Bóg zapłać Jadwiga Artur

 9. Proszę o westchnienie modlitewne, żeby badania kardiologiczne noworodka Leosia wyszły jak najlepsze, żeby mogło się okazać, że włączone leki przynoszą spodziewany rezultat i wypisują mamę i dziecko do domu, a nie do innego szpitala:-/.Dzisiaj wizyta. Bóg zapłać za każde westchnienie.

 10. Proszę o obfite błogosławieństwo Boże i wszystkie potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla mnie, dziewczyny Moniki, moich rodziców, brata i bratowej. Proszę dla mnie i dla nich o dar wiary, opiekę Twoją i aniołów stróżów oraz potrzebne zdrowie. Proszę o pomoc w sprawach finansowych, o rozwój mojej firmy i nowych klientów. Proszę o Boże prowadzenie i wypełnianie Jego woli.

 11. O łaskę prawdziwych przyjaciół oraz dojrzałość emocjonalną i psychiczną dla mnie

 12. Szczęść Boże.
  Zwracam się z prośbą o modlitwę poprzez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 13. Marzena walczy z glejakiem. Wyniki są złe. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o modlitwę w intencji Marzeny i jej bliskich. Proszę, aby zaufali Bogu, nie tylko lekarzom. Proszę o wiarę i miłość do Boga dla nich. Panie, Ty się tym zajmij. Matko Boża, prowadź.

 14. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Gianmarco, o nawrócenie, o to, żeby dobrze realizował swoje talenty i o wszelkie potrzebne łaski dla niego.

 15. Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski . Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach o znalezienie godnej, dobrej, stałej pracy dla Małgorzaty i Emila oraz rozeznania duchowego w Bogu wiadomej intencji.

 16. Maryjo Matko moja, proszę o możliwość odbudowania relacji i miłości z Tomaszem. Aby Pan dał nam swoje błogosławieństwo. Abyśmy mogli stać się małżeństwem, rodziną i rodzicami i abyśmy mogli żyć zgodnie z Bożymi przykazaniami. Aby nasze drogi ponownie się połączyły, a jego serce otworzyło się na nas i naszą miłość. Jezu, Ty się tym zajmij. Maryjo, proszę o pomoc.

 17. Prosze o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie z mamą,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińską.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 18. Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy, Andrzeja i Jana. Amen

 19. Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża dla Doroty oraz Anety

 20. O potrzebne łaski dla Maćka,Michała,Adama,Tomka,Beaty,Tomka,Wojtka,Pawła,Grzegorza,Marcina,Sławka,Piotra,ks.Jana,ks.Ryszarda,Mariusza,Jacka,Halinki,a także dla ich rodzin i znajomych.O szybki ratunek dla rodziny Dudków i dla wszystkich,którym obiecałem modlitwę.Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za pomoc modlitewną!

 21. Bardzo proszę o pomoc, o modlitwę. Chciałabym, aby mężczyzna, o którym myślę okazał się bardzo dobrym człowiekiem, napisał do mnie, przyjechał i żebyśmy stworzyli w realnym świecie bardzo szczęśliwy, kochający związek, do końca życia. Moim marzeniem jest też wygranie pieniędzy na wyremontowanie domu rodzinnego i wspólne w nim zamieszkanie z ukochanym.

 22. Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać Beata.

 23. Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat dlatego, że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa. Amen.

 24. Proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem, jeżeli będzie to zgodne z wolą Pana. Otwórz Panie ponownie serce Tomasza na naszą miłość, abyśmy mogli stać się rodziną. Żałuję tego, co się stało pomiędzy nami i proszę o możliwość naprawienia i zadośćuczynienia. Pokornie błagam, dzięki Tomaszowi na nowo zbliżyłam się do Boga. Bądź Panie Milosierny i wysłuchaj mnie proszę, przez Twoje Święte Serce i Serce Naszej Matki.

 25. Proszę o modlitwę za Wojciecha o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

 26. POKORNA PROŚBA O MODLITWĘ WSTAWIENNICZĄ ZA CHORĄ ŻONĘ ANNĘ

  ŻONĘ ZABRAŁO POGOTOWIE NIEPRZYTOMNĄ 5 MAJA W STANIE KRYTYCZNYM,JEST POD RESPIRATOREM W ŚPIĄCZCE FARMAKOLOGICZNEJ LEŻY JUŻ 24 DZIEŃ PODPIĘTA NA OIOMIE covidowym .
  WSZYSCY MODLIMY SIĘ O WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

  PROSZĘ O SZTURM MODLITEWNY DO NIEBA O POWRÓT ŻONY ANNY DO ZDROWIA. AMEN

  JAROSŁAW Z. MALINOWSKI ZAKOPANE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »