Skrzynka Intencji

45 komentarzy do “Skrzynka Intencji

 1. Proszę o odrodzenie miłości wiary nadzieii dla Polski
  i Anny Andrzeja
  o łaski zawierzenie

 2. Matko Najświętsza proszę wypraszaj u Pana Jezusa dla Ireny, Jerzego, Anety, Andrzeja, Julii, Janusza, Teresy, Ewy, Kasi oraz rodzin: Jana, Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Sandry, Teresy, Joanny i Asi odpuszczenie grzechów, zdrowie, opiekę wszystkich Chórów Anielskich i błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen

 3. Prosze o modlitwe za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Zdzicha,Asie z mamą,Kasie,Age z tatą,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińską.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 4. Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski uwolnienia męża z węzłów grzechu, darów Ducha Św. dla niego, jego nawrócenia, skruszenia jego serca, aby nie złożył pozwu rozwodowego oraz uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i powrót męża do rodziny.

 5. Matko, proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz dobre wyniki badań taty.

 6. O potrzebne łaski dla Beaty,Mariusza,Szymona,Piotra,Sławomira,Jacka,Renaty,Pauliny,Marka,Radka,Wojtka,Grzegorza,Haliny,Hieronimy,Sylwestra i ich rodzin.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 7. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca, darów Ducha Św. dla niego, wycofania pozwu rozwodowego oraz uratowania naszego małżeństwa.

 8. Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Donaty. O uzdrowienie ja z nowotworu. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. O dar nieba dla jej bliskich. Bóg zapłać

 9. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki, o uzdrowienie, przemianę serca i pojednanie.

 10. Panie Jezu za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o odpuszczenie grzechów, ochronę od zła wszystkich Chórów Anielskich, zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla Ireny, Andrzeja oraz rodzin: Piotra, Olka, Jana, Kazimierza, Anny, Sandry, Joanny i Zenona

 11. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Zuzanny. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. Bóg zapłać

 12. W dniu 11.10.2021 o godzinie 11:50 mam Komisję Lekarską ZUS i lekarza konsultanta ZUS w sprawie renty i proszę o modlitwę bym utrzymał rentę oraz proszę o modlitwę bym otrzymał rentę na stałe i bym otrzymał częściową niezdolność do pracy na czas nieokreślony czyli na stałe. Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę.

 13. Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Pana Jezusa o przebaczenie grzechów, zdrowie, dary Ducha Świętego, ochronę od zła i błogosławieństwo dla Ireny, Julii, Anety, Janusza oraz rodzin: Anny, Nataszy, Beaty, Agnieszki, Teresy, Sandry, Ani i Joanny.

 14. Prosze o modlitwę w intencji o powstrzymanie epidemii korona wirusa w naszym kraju i w całym świecie. Bóg zapłać

 15. proszę o błogosławieństwo Boże i o szybki powrót do zdrowia po operacji tarczycy którą bede miała za kilka miesięcy

 16. Matko Boża wypraszaj dla naszych dzieci zdrowie, ochronę od zła, potrzebne łaski Ducha Świętego na czas nowego roku szkolnego i błogosławieństwo Boga Ojca dla całej Rodziny.

 17. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka 🙏🙏🙏 O uratowanie naszego małżeństwa, aby mąż na nowo mnie pokochał. Bóg zapłać

 18. Jeśli taka jest wola Boga, proszę o modlitwę w intencji miłości, aby ten dar spłynął na mnie.

 19. W intencji Parafii Gruszczyce oraz w int środków na remont i o przeprowadzenie remontu kościoła w Gruszczycach

 20. Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Moniki. O uwolnienie ja z nowotworu. Bóg zapłać

 21. Dziękuję za wszystkie łaski.
  Mam ogromną prośbę proszę o szturm do nieba: uproś mi cud uzdrowienia z wszelkich chorób oraz cud finansowy wygrania 6 w lotto.Znasz moja trudna sytuację

 22. Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski . Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach rozwiązania trudnych spraw zawodowych/finansowych dla Małgorzaty i Emila oraz za zmarłych Śp. Annę Ciołkowską, Eugenię i Edwarda Tyców i inne dusze czyśćcowe. Święty Józefie, najczulszy oblubieńcze Bogarodzicy, orędowniku w sprawach beznadziejnych wstaw się za nami.

 23. Szczęść Boże, prosimy o Błogosławieństwo Boże, opieke Matki Bożej oraz Św.Józefa, prosimy o zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, Anthonego-Michaela, prosimy o rozwiązanie kłopotów finansowych o pozytywne zakończenie sprawy urzedowo – mieszkaniowej, o nowy dom z Bożym błogosławieństwem. Bóg zapłać Jadwiga Artur

 24. Proszę o westchnienie modlitewne, żeby badania kardiologiczne noworodka Leosia wyszły jak najlepsze, żeby mogło się okazać, że włączone leki przynoszą spodziewany rezultat i wypisują mamę i dziecko do domu, a nie do innego szpitala:-/.Dzisiaj wizyta. Bóg zapłać za każde westchnienie.

 25. Proszę o obfite błogosławieństwo Boże i wszystkie potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego dla mnie, dziewczyny Moniki, moich rodziców, brata i bratowej. Proszę dla mnie i dla nich o dar wiary, opiekę Twoją i aniołów stróżów oraz potrzebne zdrowie. Proszę o pomoc w sprawach finansowych, o rozwój mojej firmy i nowych klientów. Proszę o Boże prowadzenie i wypełnianie Jego woli.

 26. O łaskę prawdziwych przyjaciół oraz dojrzałość emocjonalną i psychiczną dla mnie

 27. Szczęść Boże.
  Zwracam się z prośbą o modlitwę poprzez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 28. Marzena walczy z glejakiem. Wyniki są złe. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o modlitwę w intencji Marzeny i jej bliskich. Proszę, aby zaufali Bogu, nie tylko lekarzom. Proszę o wiarę i miłość do Boga dla nich. Panie, Ty się tym zajmij. Matko Boża, prowadź.

 29. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Gianmarco, o nawrócenie, o to, żeby dobrze realizował swoje talenty i o wszelkie potrzebne łaski dla niego.

 30. Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski . Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach o znalezienie godnej, dobrej, stałej pracy dla Małgorzaty i Emila oraz rozeznania duchowego w Bogu wiadomej intencji.

 31. Maryjo Matko moja, proszę o możliwość odbudowania relacji i miłości z Tomaszem. Aby Pan dał nam swoje błogosławieństwo. Abyśmy mogli stać się małżeństwem, rodziną i rodzicami i abyśmy mogli żyć zgodnie z Bożymi przykazaniami. Aby nasze drogi ponownie się połączyły, a jego serce otworzyło się na nas i naszą miłość. Jezu, Ty się tym zajmij. Maryjo, proszę o pomoc.

 32. Prosze o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie z mamą,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińską.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 33. Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy, Andrzeja i Jana. Amen

 34. Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża dla Doroty oraz Anety

 35. O potrzebne łaski dla Maćka,Michała,Adama,Tomka,Beaty,Tomka,Wojtka,Pawła,Grzegorza,Marcina,Sławka,Piotra,ks.Jana,ks.Ryszarda,Mariusza,Jacka,Halinki,a także dla ich rodzin i znajomych.O szybki ratunek dla rodziny Dudków i dla wszystkich,którym obiecałem modlitwę.Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za pomoc modlitewną!

 36. Bardzo proszę o pomoc, o modlitwę. Chciałabym, aby mężczyzna, o którym myślę okazał się bardzo dobrym człowiekiem, napisał do mnie, przyjechał i żebyśmy stworzyli w realnym świecie bardzo szczęśliwy, kochający związek, do końca życia. Moim marzeniem jest też wygranie pieniędzy na wyremontowanie domu rodzinnego i wspólne w nim zamieszkanie z ukochanym.

 37. Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać Beata.

 38. Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat dlatego, że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa. Amen.

 39. Proszę o łaskę zawarcia związku małżeńskiego z Tomaszem, jeżeli będzie to zgodne z wolą Pana. Otwórz Panie ponownie serce Tomasza na naszą miłość, abyśmy mogli stać się rodziną. Żałuję tego, co się stało pomiędzy nami i proszę o możliwość naprawienia i zadośćuczynienia. Pokornie błagam, dzięki Tomaszowi na nowo zbliżyłam się do Boga. Bądź Panie Milosierny i wysłuchaj mnie proszę, przez Twoje Święte Serce i Serce Naszej Matki.

 40. Proszę o modlitwę za Wojciecha o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

 41. POKORNA PROŚBA O MODLITWĘ WSTAWIENNICZĄ ZA CHORĄ ŻONĘ ANNĘ

  ŻONĘ ZABRAŁO POGOTOWIE NIEPRZYTOMNĄ 5 MAJA W STANIE KRYTYCZNYM,JEST POD RESPIRATOREM W ŚPIĄCZCE FARMAKOLOGICZNEJ LEŻY JUŻ 24 DZIEŃ PODPIĘTA NA OIOMIE covidowym .
  WSZYSCY MODLIMY SIĘ O WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

  PROSZĘ O SZTURM MODLITEWNY DO NIEBA O POWRÓT ŻONY ANNY DO ZDROWIA. AMEN

  JAROSŁAW Z. MALINOWSKI ZAKOPANE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »