Pobiedziska

Na początku lipca organizujemy Ewangelizacyjne Dni Młodych. Jako, że po raz pierwszy podejmujemy tę inicjatywę, bardzo zależy nam na dotarciu z informacją i zachętą do jak największej liczby młodych. Stąd zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie młodym informacji o organizowanych dniach.

Szczegóły:
Ewangelizacyjne – nie oznacza charyzmatyczne. Chcemy poprzez spotkania w grupach, nabożeństwa, konferencje, śpiew, zabawy integracyjne itp. przybliżać młodym sens i znaczenie wiary oraz głosić im Dobra Nowinę.
Prowadzą: ks. Paweł Rybak, siostry zakonne i klerycy
Dla kogo: młodzież: dziewczyny i chłopacy, po ukończeniu gimnazjum.
Data: 2-5 lipca 2018r. (przyjazd do godz. 16.00 – koniec czwartek, godz. 16. 00).
Miejsce: Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Gnieźnie (przy Seminarium).
Koszt: 100 zł. (koszt obejmuje opłatę za nocleg w CEF i wyżywienie).

Informacje dotyczące naszych dni znaleźć można na stronie internetowej naszego seminarium:http://www.pwsd.archidiecezja.pl/ oraz facebook – PWSD w Gnieźnie.

Informacje oraz zapisy:
ks. Paweł Rybak:
ks.rybak@wp.pl lub telefon: 783 479 600

Osobom poszukującym swojego powołania w wieku od 18 do 35 lat proponujemy grupę rozeznawania, która będzie się spotykać raz w miesiącu w Pobiedziskach na rozważaniu Słowa Bożego, poznawaniu narzędzi rozeznawania duchowego i podejmowania decyzji, warsztatach poznawania siebie i dzieleniu życiem. Dodatkowo proponujemy pomoc kierownika duchowego przez cały czas formacji. Kobietom będą towarzyszyć siostry a mężczyznom księża.

Spotkania będą trwały od października do marca. Prowadzić je będą siostry Sacre Coeur.
O przyjęciu do grupy decyduje siostra prowadząca na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszeństwo mają osoby rozeznające powołanie. Wymagana jest deklaracja udziału we wszystkich. spotkaniach.
Terminy (zawsze są to niedziele): 7 października, 25 listopada, 16 grudnia 2018 r.; 20 stycznia, 17 lutego, 17 marca 2019 r. ;
Informacje oraz zapisy:

Pobiedziska: s. Renata Ryszkowska pobiedziska@siostry-sc.pl; kom: 608 713 103 oraz :  www.siostry-sc.pl  oraz www.rekolekcje-sc.pl