Skrzynka Intencji

310 komentarzy do “Skrzynka Intencji

 1. Bardzo Proszę o modlitwę za moja babcie by szybko wyzdrowiała jest teraz na intensywnej terapii po zawale walczy o życie i ma zatkana żyłę przy sercu Dziękuje Jezu Ufam Tobie

 2. Kochana Mateczko wraz z siostrą prosimy o pomoc w sprawie związku małżeńskiego brata i bratowej aby ich związek małżeński po 25 latach wspólnie przeżytych lat się rozpadł. Błagamy Najświętszą Panienkę Maryję , Pana Boga a Naszego Pana Jezusa Chrystusa aby nie dopuścił do rozpadu tego związku. Poznali się oboje podążając do tronu Jasnogórskiej Pani w pieszej pielgrzymce lecz zło które się wkradło między nimi chce zniszczyć ten związek małżeński. Błagamy aby każde zło na drodze ich wspólnego życia „sobie poszło” , by mogli sobie wszystko wybaczyć. Niech każdy ich dzień wspólnego życia będzie w radości, miłości wzajemnego zaufania i bycia razem ponownie. Co Pan Bóg złączył nikt nie ma prawa tego rozdzielić.

 3. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę deszczu. O dobre plony i urodzaje. Bóg zapłać

 4. Prosze o modlitwe za moja rozpadajaca sie rodzine. Za moje corki od ktorego doswiadczam przemocy psychicznej. Serce Matki wstaw sie za nami.

 5. Bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji uzdrowienia ze stanu niewydolności wątroby. Bóg zapłać.

 6. O Matko Boża Nieustającej Pomocy pokornie proszę o uratowanie i narodziny dziecka Pauliny. Pomagaj jej w tym trudnym momencie.

 7. Proszę modlitwę o łaskę powrotu do zdrowia dla mojego Taty. Jezu ufam Tobie.

 8. Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Matki Bożej o miłosierdzie nad grzechami, zdrowie, dary Ducha Świętego, szczęśliwą podróż, ochronę przed złem i obfite błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Janusza, Kasi i Jana oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Teresy, Anny i Joanny.

 9. Bardzo proszę o modlitwę :
  Zawierzam intencje przedłużenia umowy o pracę-podpisania jej na dłuższy okres czasu oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie Krzysztofa a także cud wzajemnej miłości dla nas, powrót dobrych chwil, wspólnej przyszłości i rozplątania powikłanych spraw.
  Bóg zapłać za modlitwę

 10. W intencji o dar nieba dla śp Tadeusza, Urszuli i Wiesławy S.

 11. Proszę o modlitwę za moją nastoletnią córkę, która na silną depresję i zaburzenia zachowania (wczoraj miała próbę samobójczą) oraz o wsparcie i siły dla nas w tych bardzo trudnych dniach. Kochana Mateczko proszę opiekuj się nami

 12. Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża Tomka i uzdrowienie naszego małżeństwa.

 13. Proszę o modlitwę w następującej intencji-“Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Józefa proszę o Ducha Św., łaskę wiary i dobrej spowiedzi, proszę o rozeznanie woli Bożej w moim życiu, a także o łaskę w znalezieniu błogosławionej dobrej pracy, która będzie zgodna z Wolą Bożą. Łukasz”

 14. Proszę o dobrego męża i możliwość stworzenia dobrej rodziny. Abym i ja mogła zostać dobrą żoną i mamą.

 15. Proszę o łaskę przemiany w moim życiu. Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Aby Matka Boża oddaliła ode mnie złych i zawistnych ludzi i wszelkie zło. Aby wszystko dobrze się rozwiązało. O zgodę i o bycie na stałe razem z mężem. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga.

 16. Zawierzam intencje modlitewna o cud przemiany serca i uzdrowienie Krzysztofa oraz o cud wzajmnej miłości dla nas i powrót dobrych chwil

 17. Módlmy się za dusze naszych zmarłych o szybkie odkupienie win.

 18. Prośba o modlitwę wynagradzającą za grzechy i niegodziwości uczynione przez Witolda; za odebranie sobie życia w bardzo młodym wieku 76 lat temu.
  Przebacz Mu Panie!

 19. W intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Gracjana. O uwolnienie go z chorób, nałogów. O jego nawrócenie.

 20. Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o ponowne wspólne zamieszkanie, o uzdrowienie mojej żony, o jej głębokie nawrócenie, o podjęcie wspólnej terapii, dla mnie o łaskę pojednania, w wiarę, o cierpliwość, o miłość, o roztropność, o światło na moją historię, o łaski Ducha Świętego potrzebne w tym trudnym czasie, o zakończenie sprawy rozwodowej, o zdrowie i dobry rozwój moich dzieci. Również o uzdrowienie Mateusza, który leży w śpiączce, również o łaskę jedności dla małżeństwa mojego najstarszego brata
  Karol

 21. Matko Najświętsza dziękujemy za wyproszone łaski i prosimy za Twoim wstawiennictwem o błogosławieństwo Pana Jezusa, zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i dary Ducha Świętego dla: Ireny, Jakuba, Andrzeja, Anety oraz rodzin: Jana, Beaty, Agnieszki, Wioli, Anny, Zenona, Vasyla i Joanny.

 22. W intencji o dar nieba dla śp Patrycji i jej zmarłych rodziców. Bóg zapłać za modlitwę

 23. Proszę o wstawiennictwo wszystkich Świętych do Boga o przebaczenie grzechow i uwolnienie od ich skutków i zła. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Świetego o pokój w sercu dla Alicji i córki Zuzanny

 24. Prośba o modlitwy o Boskie swiatlo i odpowiedzialność dla osoby która nie pozwala mi żyć spokojnie na emeryturze.

 25. Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski i proszę za Twoim wstawiennictwem Pana Jezusa o zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana.

 26. W intencji o potrzebne łaski dla dusz cierpiących w czyscu. O dar nieba dla nich.

 27. O dotknięcie Boża miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran. O Jej powrót do Boga.
  O spełnienie się woli Bożej w Jej życiu. O dar pojednania z Anią

 28. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, które przeżywa kryzys. O uzdrowienie relacji i przebaczenie oraz powrót męża do rodziny.

 29. Prosze o powstrzymanie epidemii korona wirusa w naszym kraju i w całym świecie.

 30. Panie Jezu uzdrawiaj proszę mój złamany palec u nogi,proszę by kosc sie prawidłowo zrosla i wszystko wróciło do normy.Badz wola Twoja Jezu!

 31. Szczęść Boże,
  prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej 15letniej córki Kariny z depresji.

  Z Panem Bogiem
  Beata J.

 32. Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa. By Bóg przyciągnął nas ku sobie i znów wlał w nas miłość wzajemną izrozumienie. Aby ocalił nas od rozstania, zdrady i rozwodu.

 33. proszę w intencji o uzdrowienie Mateusza z nerwicy natręctw, lęków, zranień a także o błogosławieństwo w małżeństwie oraz potrzebne dary i łaski dla niego i jego żony Izy.

 34. Panie Jezu proszę zabierz ode mnie ten krzyż. Proszę o uzdrowienie moich nerek, mojego niedosłuchu. Daj mi lepsze zdrowie i prawdziwą miłość, bo od wielu lat mecze sie w toksycznym związku. Prosze Panie Ty sie tym zajmij, proszę pomóż nam. Prosze pomóż mi rozwiązać tez problemy finansowe, proszę o lepsza płace, daj mi niezależność finansowa i spraw zebym podejmowała właściwe decyzje.

 35. W intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej cioci Alicji. O uwolnienie ją z chorób.

 36. Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwe w intencji wspólnoty młodych Amen, o jej dalszy wzrost duchowy i o nowe osoby oraz aby Ci którzy są wytrwali w wierze i we wspólnocie

  Pozdrawiam serdecznie

 37. Proszę o modlitwę za wspólnotę młodzieżową w Licheniu Starym. Wspólnota powstała z owoców iskry (kursu dla bierzmantów). Proszę o modlitwę. Proszę również o dobre owoce, by wspólnota rozwijała się oraz o przybycie większej ilości osób do wspólnoty. Również proszę o modlitwę za uwielbienia młodzieżowe, które będą odbywały się w Licheniu i o nazwę dla wspólnoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »