GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ Tegoroczny, parafialny odpust Wniebowzięcia NMP miał szczególną oprawę. Pocysterski zespół klasztorny, zawiadywany od 5.lat przez zakon oo. Paulinów, odwiedził o. Franciszek Ferensztajn SOCist, posługujący w Parafii Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Gdańsku – Oliwie. Duchy wągrowieckich cystersów, zapewne gdzieś w niebiańskiej otchłani raduje fakt, że oo. Paulini nie zapominają…