KLIKNIJ – FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI Po 6.latach posługi kapłańskiej i zakonnej, wągrowiecką parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu opuścił proboszcz o. Józef Stępień OSPPE – przełożony wągrowieckiego Konwentu oo. Paulinów. Na uroczystej mszy św. sprawowanej pod przewodnictwem o. Józefa, parafianie pożegnali wielce zasłużonego dla parafii kapłana zakonnika, który dobrze zapisał się w historii parafii. O…