Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w specjalnych pokazach filmu Mary’s Land. Ziemia Maryi w Kinie MDK w Wągrowcu, które odbędą się w piątek 26 września o godzinie 15:00 i w niedzielę 5 października o godzinie 15:00.

Film oparty jest na faktach. Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie.

Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli.

Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne. Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam.

W przypadku dużego zainteresowania filmem Mary’s Land. Ziemia Maryi z Państwa strony istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych seansów w wybranym przez Państwa terminie.

Na każdy seans zaproponujemy Państwu bilety w specjalnej cenie 10 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy: Katarzyna Piechowiak – tel. 0672620545.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

ZIEMIA MARYI_edytowany-2

więcej informacji można znaleźć:
– na stronie Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu: http://mdkwagrowiec.pl/repertuar.html?task=view_detail&agid=1008&year=2014&month=09&day=26
– oficjalnej stronie filmu MARY’S LAND – ZIEMIA MARYI: http://marysland.pl/