Drodzy Bracia i Siostry !

Żyjemy w podzielonym narodzie. Coraz więcej w nas zniechęcenia, złości, zawiści i zniewoleń. Wzrasta liczba rozwodów. Wielu ludzi żyje w lęku, depresji, niepewności. Potrzebujemy interwencji Boga w poważnych problemach, których sami nie rozwiążemy, potrzebujemy Bożego Miłosierdzia. A warunkiem otrzymania Bożego Miłosierdzia jest pokuta.
Dlatego gorąco zapraszamy wszystkich na Wielką Pokutę do Częstochowy, na Jasną Górę, gdzie w sobotę 15 października o godz. 11.00 w potężnej modlitwie pokutno-przebłagalnej będziemy prosić o przebaczenie grzechów popełnionych w Polsce, uwolnienie od więzów zła, uzdrowienia nas i naszych relacji.
Nasza wspólna, żarliwa modlitwa na Jasnej Górze może wiele zmienić. Przyjedź, by modlić się za swoją rodzinę i całą Polskę.
Wielka Pokuta ma być aktem żalu i ekspiacji za grzechy popełnione w ostatnich dziesięcioleciach, zwłaszcza za ciężki i śmiertelny grzech aborcji. Inicjatywa Wielka Pokuta zyskała poparcie Przewodniczącego Prezydium Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego. To jest wydarzenie całego kościoła. Łączy wszystkie duchowości, wspólnoty, organizacje. Wszyscy czujcie się zaproszeni. 

Spotkanie poprowadzi ks. Dominik Chmielewski; konferencje i modlitwę ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas.

Mszę Świętą o godz. 16.30 będzie celebrował Jego Ekscelencja ks. abp Stanisław Gądecki.

Więcej informacji na stronie www.wielkapokuta.pl, tam też można zgłaszać zorganizowanie grupy.